item1

Vyrábíme všechny typy
obalů z papíru, kartonu a lepenek.

item2

Navrhneme a vyrobíme obal
pro luxusní i obyčejné zboží.

item3

Vyvíjíme promyšlené obaly
funkční a pevné.

Drobečková navigace

Úvod > Průmyslové obaly

Průmyslové obaly

 

Vytváříme obaly na průmyslové výrobky, komponenty, sklo a porcelán

Navrhneme a vyrobíme obaly pro jakékoli průmyslové výrobky nebo zboží. Dáme si záležet, aby obal splňoval všechny vaše požadavky. Vylepšíme pro vás standardizované obaly, které si můžete vybrat v katalogu FEFCO, nebo pro vás navrhneme individuální obal. Obaly vyrábíme například pro autodíly, pro sklo, porcelán a další výrobky.

Obaly vyvíjíme na míru

Každý výrobek je jiný, a proto potřebuje i individuální obal. Nejdříve se s vaším produktem seznámíme a pak se pustíme do vývoje obalu na míru. Zohledníme nosnost obalu i jeho vizuální stránku (design, barva, logo). V potaz vezmeme také logistiku a optimalizaci balení (méně pracné, méně spotřebovaného materiálu, méně prostoru). Tím šetříme váš čas a peníze.

Rádi se za vámi přijedeme podívat, abychom si osahali nejen výrobek, ale také poznali výrobní proces. Jen tak můžeme navrhnout odpovídající konstrukční řešení obalu, který v praxi bezchybně obstojí.

Zakázková i sériová výroba obalů

Jsme připraveni spolupracovat s vámi při sériové i zakázkové výrobě obalu. Umíme vyrábět malé i velké série za solidní cenu, protože výrobek vhodně optimalizujeme. Objednat si u nás můžete právě tolik obalů, kolik potřebujete, nebudeme vás nutit, abyste si jimi zaplnili sklady.

Samozřejmostí je potisk obalů nebo další designové úpravy.

Hledáte dokonalý obal a potřebujete se zeptat? Kontaktujte nás, rádi si s vámi o možném řešení popovídáme.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.