item1

Vyrábíme všechny typy
obalů z papíru, kartonu a lepenek.

item2

Navrhneme a vyrobíme obal
pro luxusní i obyčejné zboží.

item3

Vyvíjíme promyšlené obaly
funkční a pevné.

Drobečková navigace

Úvod > Vývoj obalů

Vývoj obalů

Navrhujeme a konstruujeme obaly, které sedí vašemu výrobku

Vývoj vašeho výrobku vás stál spoustu času a úsilí. Teď pro něho hledáte obal, jenž ho ochrání a zohlední jeho parametry. Jsme připraveni navrhnout pro vás obal, který bude funkční, účelový, bude dobře vypadat a usnadní vám logistiku, tedy zabalení výrobku.

Proč je konstrukce obalu důležitá?

Každý výrobek je specifický. Jiné požadavky na zabalení má pražírna kávy, jiné porcelánka a jiné výrobce automobilových dílů. Něco však obaly přece jen spojuje – je to touha po dokonalosti, účelnosti, efektivitě, nízkonákladovosti a časové úspoře. To vše při návrhu a vývoji obalů zohledňujeme.

Jak probíhá vývoj obalu?

Abychom pro váš výrobek navrhli co nejlepší obal, musíme se s ním seznámit. Zaslat nám můžete buď náčrt produktu nebo nejlépe výrobek samotný, abychom si ho mohli přeměřit.

Bude nás také zajímat, k jakým účelům bude obal sloužit, jaké ochranné vlastnosti nebo jakou nosnost musí mít. Zeptáme se vás, kolik kusů obalů potřebujete a jak bude probíhat proces balení výrobku. Umíme totiž obal navrhnout tak, aby vašim pracovníkům šetřil čas a dobře se s ním pracovalo.

Až získáme všechny informace, pustíme se do návrhu konstrukce, designu a potisku obalu. Doporučíme vám materiál pro výrobu obalu. Posléze vám zašleme první prototyp ke schválení. Vždy zohledňujeme vyrobitelnost a složitelnost obalů.

Náklady na vývoj obalů

Vývoj a výrobu prototypu obalu si účtujeme – kalkulaci od nás dostanete dopředu. Pokud si však u nás posléze objednáte výrobu obalů, tyto náklady vám z celkové ceny zakázky odečteme.

Naše hlavní výhody

  • Obaly vyvíjíme už 30 let.
  • Dodáme vám vzorek obalu k testování.
  • Klademe důraz na funkčnost obalu.
  • Záleží nám na designu obalu.
  • Dbáme na jednoduchost při balení.

 

Potřebujete se k vývoji obalů na cokoli zeptat? Rádi vám odpovíme – kontaktujte nás.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.